top of page

Beth Hart - US

Aktualizováno: 8. 11.


Je nám to moc líto, z vážných zdravotních důvodů se celé evropské turné zpěvačky Beth Hart včetně pátečního pražského koncertu ruší. O novém termínu intenzivně jednáme s managementem, vstupenky zůstávají v platnosti. Více informací zveřejníme co nejdříve. Omlouváme se, děkujeme za pochopení a přejeme Beth brzké uzdravení. Team Liver Music

Drsná, divoká, nezaměnitelná... bluesrocková zpěvačka Beth Hart se vrátí 10. listopadu do PrahyPraha, 5. prosince 2022 - Beth Hart, jedna z nejlepších současných bluesrockových zpěvaček, držitelka cen Blues Music Awards a nominace na Grammy, se po několika tuzemských vyprodaných koncertech vrátí 10. listopadu 2023 do pražského O2 universa.


Beth Hart vydala letos v únoru své zatím poslední album A Tribute To Led Zeppelin, na kterém osobitými zpracováními slavných hitů vzdala poctu kapele Led Zeppelin. Velký ohlas vzbudila také její předchozí studiová deska z roku 2019 nazvaná War In My Mind.


Beth Hart je považována za jednu z nejtalentovanějších zpěvaček své generace. Vyprodala turné po celém světě včetně koncertů ve slavných sálech jako Ryman Auditorium Nashvillu, Royal Albert Hall v Londýně nebo Ziggo Dome v Amsterdamu. Na vrchol bluesové hitparády Billboardu se dostala šestkrát, za své desky získala dvakrát platinovou desku a její alba se v Evropě dostaly několikrát do Top 10.

*Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketmaster.


*Koncert pořádá v rámci série Prague International Bluenight agentura Liver Music.


*Více informací na www.livermusic.cz.
Beth Hart - Caught Out In The Rain (Live At The Royal Albert Hall) 2018: https://www.youtube.com/watch?v=lzdJf7Hqttk


Beth Hart - Bad Woman Blues (Official Music Video): https://www.youtube.com/watch?v=qiRiPtg9EFk


Koncerty připravované agenturou Liver Music:

2023

The Residents (us) - 16. 2. 2023 / Praha - Divadlo Archa

Walter Trout (us) – 30. 5. 2023 / Praha – Palác Akropolis

Larkin Poe (us) - 31. 10. 2023 / Praha - Forum Karlín

Beth Hart (us) – 10. 11. 2023 / Praha - O2 universum

bottom of page