PRIMUS /US - A Tribute To Kings - 17. 9. 2022

Aktualizováno: 12. 5.

Forum Karlín | 17. 9. 2022

Vstupenky koupíte zde: https://tinyurl.com/primus-v-praze


Kultovní americká kapela Primus přijede poprvé na samostatný koncert do České republiky! 17. září se v pražském Foru Karlín představí ve své nejslavnější sestavě – frontman a jeden z nejlepších baskytaristů všech dob Les Claypool, kytarista Larry „Ler” LaLonde a bubeník Tim „Herb” Alexander. V rámci světového turné nazvaného A Tribute to Kings vzdají poctu prog-rockovým legendám Rush. Na koncertě tak zazní jak kompletní album A Farewell to Kings od Rush z roku 1977, tak i nejslavnější písně od fenomenálního tria Primus. Prahu tak čeká nevšední zhruba dvouhodinový hudební zážitek s jednou z nejvýjimečnějších rockových kapel historie.


Koncert pořádají v rámci série Prague International Bluenight agentury Liver Music a APPLAUSE booking. Vstupenky najdete zde: https://tinyurl.com/primus-v-praze


Uznávaní Primus začínali jako undergroundový fenomén v San Franciscu v roce 1984. Začátkem devadesátých let přerostli v jednu z nejznámějších rockových kapel na světě. Alba jako Sailing the Seas of Cheese (1991), Pork Soda (1993) nebo Tales from the Punch Bowl (1995) byla v USA všechna zlatá nebo platinová. Primus začali koncertovat na největších festivalech po celém světě, ale také společně například s U2, Tool, Jane's Addiction, Public Enemy nebo Rush. Primus jsou také autory hudby k legendárnímu animovanému seriálu Městečko South Park.


VSTUPENKY: https://tinyurl.com/primus-v-praze

Primus (US) A Tribute to Kings

17. 9. 2022, 20.00, Forum Karlín, Praha


Více informací:

Facebook událost

Facebook kapely

http://primusville.com/