top of page

Aktuality

Image-empty-state.png
Buddy Guy v neděli 16. července naposledy vystoupí v Praze. Poslední šance vidět bluesového krále!

15. července 2023

Buddy Guy v neděli 16. července naposledy vystoupí v Praze. Poslední šance vidět bluesového krále!

Image-empty-state.png
Pět! Právě tolik čtyřiadvacetihodinovek zbývá do koncertu vousatého bluesmana Billy F Gibbons v O2 universum! Chcete tam být s námi?

21. června 2023

Přesně 26. června to v O2 universum rozjede fenomenální Billy F Gibbons se svou sólovou kapelou 🤘 Lístky v síti TicketPortal a TicketMaster!

Image-empty-state.png
Billy F. Gibbons a John Douglas, harcovník bicích a tour bubeník slavných Aerosmith! Nepropásněte tuto skvělou událost!

15. května 2023

Koncert Billy F. Gibbons v Praze - 26. června 2023 se začíná blížit a máme tu jednu změnu. Místo bubeníka Matta Soruma s frontmanem ZZ TOP vystoupí jiný harcovník bicích, John Douglas. Můžete ho znát třeba jako tour bubeníka slavných Aerosmith. Mimochodem, když tuhle nabídku od Billyho dostal, odvětil jen: "Hell yeah, I'm in!" 🤘

Image-empty-state.png
Poslední český koncert ikony Robert Cray v Lucerna Music Baru, 29.05.2023!

14. dubna 2023

Nejlepší VIP lístky na koncert Robert Cray v Praze! 29. 5. 2023 v Lucerna Music Baru jsou vyprodané, děkujeme! Standardní vstupenky ještě máme, ale také rychle ubývají, tak neváhejte. Poslední český koncert téhle bluesové ikony se rychle blíží 👉 https://tinyurl.com/robert-cray-v-praze

Image-empty-state.png
Hrají půlstoletí a ještě neodhalili tváře. The Residents, již zítra, poslední vstupenky k dispozici!

15. února 2023

Americká alternativní skupina The Residents, jejíž členové se důsledně skrývají za maskami, tento čtvrtek 16. února v pražském Divadle Archa oslaví 50 let existence. Za celou dobu hudebníci neposkytli jediný rozhovor a fotografie jejich nenalíčených tváří se ani jednou neobjevily v tisku. Nejčastěji se prezentují obrazem obrovské oční bulvy nesoucí cylindr.
Více v článku: https://magazin.aktualne.cz/kultura/hudba/hraji-pulstoleti-a-jeste-neodhalili-tvare-the-residents/r~d1d2c8b8aa0911eda25a0cc47ab5f122/?fbclid=IwAR3mCiw1GN7YGD5VUitYO6hlcF2hT3-eiqpJ-6yNjDiz0KFXmxDHDk3CVl0

Image-empty-state.png
Billy F Gibbons, mozek, srdce, duše a vlastně i vousy kultovních ZZ TOP vystoupí 26.06.2023 v pražském O2 universum!

24. ledna 2023

Mozek, srdce, duše a vlastně i vousy kultovních ZZ TOP... To je Billy F. Gibbons, jeden z nejlepších bluesrockových kytaristů všech dob. 26. června 2023 přijede do ČR vůbec poprvé se svou sólovou kapelou The BFGs, kterou spolu s ním tvoří bubeník Matt Sorum (Guns N' Roses, Velvet Revolver) a kytarista Austin Hanks. Mají za sebou již tři oceňovaná alba, The Big Bad Blues získalo cenu za nejlepší bluesrockové album na prestižních Blues Music Awards. Těšit se můžete na pořádnou porci klasického blues a jižanského rocku! Předprodej vstupenek startuje 26. ledna v 10:00 na stránkách Ticketmasteru a Tickeportálu!

Image-empty-state.png
Drsná, divoká, nezaměnitelná... bluesrocková zpěvačka Beth Hart se vrátí 10. listopadu 2023 do Prahy do O2 universum!

5. prosince 2022

Beth Hart není třeba českému publiku představovat. Patří mezi nejlepší a nejúspěšnější bluesrockové zpěvačky současnosti, což potvrzují i pravidelné úspěchy jejích desek ve světových hitparádách nebo ocenění jako jsou Blues Music Awards a nominace na Grammy. Po třech vyprodaných koncertech ve Fóru Karlín a jednom v O2 universum se do této moderní koncertní haly znovu vrací za svými českými fanoušky!

Image-empty-state.png
Nepropásněte poslední koncert Buddy Guy, již 16.07.2023!

28. června 2023

Legendární Buddy Guy se vrací do ČR! - 16. 7. 2023! Jeden z pouhých čtyř evropských koncertů rozlučkového turné fenomenálního bluesmana se rychle blíží. A vstupenky mizí, tak svou šanci vidět Buddy Guy naposledy živě nepropásněte!

Image-empty-state.png
4️⃣! Jenom tolik koncertů (z toho dva na festivalech) odehraje bluesová legenda Buddy Guy na svém posledním rozlučkovém turné v Evropě, nenechte si ho ujít!

21. června 2023

4️⃣! Jenom tolik koncertů (z toho dva na festivalech) odehraje bluesová legenda Buddy Guy na svém posledním rozlučkovém turné v Evropě. A Praha je jedním z vyvolených měst, kde můžete Buddyho vidět naposledy živě! Tak neváhejte a přijďte 16. července do Kongresové centrum Praha. Vstupenky v síti TicketPortal.

Image-empty-state.png
Robert Cray o svém aktuálním albu That’s What I Heard i o hořkém konci přátelství a spolupráce s neméně slavným kolegou. Jeho koncert v Lucerna Music Bar se blíží!

15. května 2023

Nejenom, že Robert Cray vystoupí 29. května v Praze, ale dal také velký rozhovor aktuálnímu Headliner. Dočtete se v něm, co poslouchá, proč je evropské publikum lepší než to americké, a jak to má s Ericem Claptonem. Tak čtěte!

Image-empty-state.png
Walter Trout 30. května v Paláci Akropolis, neváhejte!

14. dubna 2023

Už na konci května do Česka konečně přijede vynikající kytarista a bluesová ikona Walter Trout! Doprovodí ho maďarští Woodstock Barbie a bude to jízda. 30. května v Palác Akropolis.

Image-empty-state.png
V Praze 29. května vystoupí Robert Cray!

9. února 2023

Přichází další z koncertů, na kterém ctitelé světové (nejen) bluesové hudby nesmí chybět! Po dlouhé době přijede do Prahy pětinásobný držitel Grammy a ikona amerického blues Robert Cray se svojí kapelou. Člen Bluesové síně slávy, který byl také nominován na šestnáct cen Grammy, inovátor spojující blues, soul, R&B a gospel, který vydal přes dvacet oceňovaných alb a prodal milióny kopií po celém světě, představí naživo 29. května v Lucerna Music Baru své zatím poslední album nazvané That’s What I Heard. Vstupenky budou v prodeji od 9. 2. v síti GoOut.

Image-empty-state.png
The Residents, 75% lístků prodáno, neváhejte!

4. ledna 2023

Koncert kultovních The Residents se nezadržitelně blíží a vstupenky rychle mizí! 75 % lístků je vyprodáno, tak neváhejte a přijďte 16. února do Divadlo Archa na jejich koncert v rámci turné k 50. výročí kapely. Rozlučku s The Residents i Divadlem Archa začneme už v 18:00 promítáním filmu Triple Trouble.

Image-empty-state.png
Koncert a film k 50. výročí The Residents už 16. února 2023! Neváhejte!

25. listopadu 2022

Kultovní, legendární, avantgardní, undergroundová, alternativní... Všechny tyto přízviska naplní málokterá kapela tak přesně, jako The Residents. 16. února 2023 v Divadlo Archa oslaví jedinečným koncertem 50 let na scéně, kterou doslova změnili. Od 18:00 navíc před koncertem promítneme nový film The Residents s názvem Triple Trouble! Vstupenka platí jak na koncert, tak na film. Neváhejte!

Image-empty-state.png
Billy F Gibbons! Už dneska!

26. června 2023

Už dneska! Poslední šance vidět naživo jednoho z nejlepších bluesrockových kytaristů všech dob. Billy F Gibbons to večer rozpálí v O2 universum, buďte u toho.

Image-empty-state.png
Legenda Buddy Guy mířící do Prahy získal dva ceny Blues Music Awards!

15. května 2023

Buddy Guy získal dvě ceny Blues Music Awards! A to včetně té za album roku 💿 Buddymu gratulujeme a těšíme se, až nám 16. července v Praze zahraje písně z nejlepšího bluesového alba roku!
P.S. Kapelou roku se stali Tedeschi Trucks Band, které jsme přivezli loni!

Image-empty-state.png
Headliner - rozhovor s ředitelem Liver Music Radimem Svatoněm - "Učil jsem se na Jacksonovi"

15. května 2023

O prodeji triček na koncertech, Romku Hanzlíkovi i Michaelu Jacksonovi, a taky o tom, proč jít na Billyho Gibbonse!

Image-empty-state.png
"Dělal jsem to nejlepší, co jsem mohl,“ říká legendární Buddy Guy s pokorou. 16. července se tahle legenda do Česka přijede loučit s kariérou!

14. dubna 2023

Syrový a intenzivní v každé notě. Bluesový král Buddy Guy se loučí s kariérou a rozhodl se naposledy vyjet na světové turné. Koncerty jsou naplánované hlavně v Americe, v Evropě jich bude jen pár. Na rozlučkové šňůře potěší i Prahu, kde vystoupí 16. července v Kongresovém centru.

Image-empty-state.png
Spolurežisér filmu The Residents přiblížil podobu pražského koncertu skupiny

9. února 2023

Udělat rozhovor s anonymní kapelou tak docela dobře nejde... Ale přesto se nám podařilo pro Novinky.cz domluvit povídání s Homerem Flynnem, mluvčím kultovních The Residents a spolurežisérem filmu Triple Trouble, který budeme promítat před jejich koncertem 16. února v Divadlo Archa. Poslední vstupenky na koncert a film k dispozici na www.goout.cz

Image-empty-state.png
Bluesový král Buddy Guy, držitel osmi Grammy, vystoupí v rámci rozlučkového turné 16. července v Praze!

6. prosince 2022

Buddy Guy, legendární šestaosmdesátiletý bluesový kytarista, zpěvák a jeden z nejvlivnějších hudebníků historie, vystoupí v rámci rozlučkového turné nazvaného Damn Right Farewell 16. července v pražském Kongresovém centru. Na koncertě zahraje nejznámější skladby jak z celé své bohaté kariéry, tak i z nové desky The Blues Don’t Lie, která vyšla letos v září a je opět nominována na Grammy.
Nenechte si ujít dost možná poslední vystoupení této legendy, držitele osmi cen Grammy, ceny Grammy za celoživotní přínos z roku 2015, celkem třiceti osmi cen Blues Music Awards (více než kdokoliv jiný) a člena rock’n’rollové síně slávy. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal od 9. prosince od 10.00.
Před Buddym Guyem, který na současných pódiích vystupuje stále ve skvělé formě a s obvyklou dávkou showmanství, se jako předskokan představí jeho dlouholetý spolupracovník, skladatel a producent Tom Hambridge.

Sledujte nás na sociálních sítích!

bottom of page