top of page

Aktuality

Image-empty-state.png
Hrají půlstoletí a ještě neodhalili tváře. The Residents, již zítra, poslední vstupenky k dispozici!

15. února 2023

Americká alternativní skupina The Residents, jejíž členové se důsledně skrývají za maskami, tento čtvrtek 16. února v pražském Divadle Archa oslaví 50 let existence. Za celou dobu hudebníci neposkytli jediný rozhovor a fotografie jejich nenalíčených tváří se ani jednou neobjevily v tisku. Nejčastěji se prezentují obrazem obrovské oční bulvy nesoucí cylindr.
Více v článku: https://magazin.aktualne.cz/kultura/hudba/hraji-pulstoleti-a-jeste-neodhalili-tvare-the-residents/r~d1d2c8b8aa0911eda25a0cc47ab5f122/?fbclid=IwAR3mCiw1GN7YGD5VUitYO6hlcF2hT3-eiqpJ-6yNjDiz0KFXmxDHDk3CVl0

Image-empty-state.png
Billy F Gibbons, mozek, srdce, duše a vlastně i vousy kultovních ZZ TOP vystoupí 26.06.2023 v pražském O2 universum!

24. ledna 2023

Mozek, srdce, duše a vlastně i vousy kultovních ZZ TOP... To je Billy F. Gibbons, jeden z nejlepších bluesrockových kytaristů všech dob. 26. června 2023 přijede do ČR vůbec poprvé se svou sólovou kapelou The BFGs, kterou spolu s ním tvoří bubeník Matt Sorum (Guns N' Roses, Velvet Revolver) a kytarista Austin Hanks. Mají za sebou již tři oceňovaná alba, The Big Bad Blues získalo cenu za nejlepší bluesrockové album na prestižních Blues Music Awards. Těšit se můžete na pořádnou porci klasického blues a jižanského rocku! Předprodej vstupenek startuje 26. ledna v 10:00 na stránkách Ticketmasteru a Tickeportálu!

Image-empty-state.png
Drsná, divoká, nezaměnitelná... bluesrocková zpěvačka Beth Hart se vrátí 10. listopadu 2023 do Prahy do O2 universum!

5. prosince 2022

Beth Hart není třeba českému publiku představovat. Patří mezi nejlepší a nejúspěšnější bluesrockové zpěvačky současnosti, což potvrzují i pravidelné úspěchy jejích desek ve světových hitparádách nebo ocenění jako jsou Blues Music Awards a nominace na Grammy. Po třech vyprodaných koncertech ve Fóru Karlín a jednom v O2 universum se do této moderní koncertní haly znovu vrací za svými českými fanoušky!

Image-empty-state.png
ZVA 12-28 BAND, 02.12.2022 v Zásekáváku!

25. listopadu 2022

Už 32 let hraje tahle svérázná slovenská kapela zcela svébytný a originální styl. Je to blues, R&B, soul, funky, latina, je to trochu folklór, je to humor a hlavně život. Je to prostě svojské. A vy se o tom můžete přesvědčit 2. prosince v pražském baru Zasekávák.
Vstupenky v síti GoOut a na místě:
https://tinyurl.com/zva-v-zaseku
http://www.zva12-28band.sk/sk/band/

Image-empty-state.png
Nalaďte se na brzký koncert ANA Popovic letním hitem, který nahrála s legendárním bluesmanem Keb' Mo'. A přijďte na koncert do pražského Paláce Akropolis už tuto středu, 16. listopadu! :-)

13. listopadu 2022

Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka ANA Popovic zahraje už 16. listopadu v pražském Palác Akropolis. Letos Ana slaví 20 let „na turné”, kdy neúnavně koncertuje jak samostatně se svojí šestičlennou kapelou nebo společně s B.B. Kingem, Buddy Guyem, Jeffem Beckem, Joe Bonamassou a mnoha dalšími. Vstupenky v síti GoOut!

Image-empty-state.png
Více než 80 % vstupenek na Tedeschi Trucks Band je pryč, neváhejte!

24. října 2022

‼️ Pozor, více než 80 % vstupenek na první český koncert Tedeschi Trucks Band je vyprodáno! Tak neváhejte a pořiďte si lístek na téměř tříhodinový koncert téhle skvělé bluesové party, která vystoupí v Praze už 27. října.

Image-empty-state.png
Americký písničkář Nahko a britští River Roots již zítra v Lucerna Music Baru!

12. září 2022

Inspirativní americký písničkář Nahko vystoupí v Lucerna Music Bar už v úterý 13. září! Společnost mu budou dělat britští River Roots a půjde o pozitiní energií nabitý večer!

Image-empty-state.png
V Praze 29. května vystoupí Robert Cray!

9. února 2023

Přichází další z koncertů, na kterém ctitelé světové (nejen) bluesové hudby nesmí chybět! Po dlouhé době přijede do Prahy pětinásobný držitel Grammy a ikona amerického blues Robert Cray se svojí kapelou. Člen Bluesové síně slávy, který byl také nominován na šestnáct cen Grammy, inovátor spojující blues, soul, R&B a gospel, který vydal přes dvacet oceňovaných alb a prodal milióny kopií po celém světě, představí naživo 29. května v Lucerna Music Baru své zatím poslední album nazvané That’s What I Heard. Vstupenky budou v prodeji od 9. 2. v síti GoOut.

Image-empty-state.png
The Residents, 75% lístků prodáno, neváhejte!

4. ledna 2023

Koncert kultovních The Residents se nezadržitelně blíží a vstupenky rychle mizí! 75 % lístků je vyprodáno, tak neváhejte a přijďte 16. února do Divadlo Archa na jejich koncert v rámci turné k 50. výročí kapely. Rozlučku s The Residents i Divadlem Archa začneme už v 18:00 promítáním filmu Triple Trouble.

Image-empty-state.png
Koncert a film k 50. výročí The Residents už 16. února 2023! Neváhejte!

25. listopadu 2022

Kultovní, legendární, avantgardní, undergroundová, alternativní... Všechny tyto přízviska naplní málokterá kapela tak přesně, jako The Residents. 16. února 2023 v Divadlo Archa oslaví jedinečným koncertem 50 let na scéně, kterou doslova změnili. Od 18:00 navíc před koncertem promítneme nový film The Residents s názvem Triple Trouble! Vstupenka platí jak na koncert, tak na film. Neváhejte!

Image-empty-state.png
Právě oznámeno: Americká kapela Larkin Poe, neboli sestry Rebecca a Megan Lovellovy se vrací do ČR! Forum Karlín, 31.10.2023

16. listopadu 2022

Americká kapela Larkin Poe, neboli sestry Rebecca a Megan Lovellovy se vrací do ČR! Po vyprodaných koncertech v Paláci Akropolis a Lucerna Music Baru se na ně tentokrát můžete těšit ve velkorysém prostoru Fora Karlín, a to 31. října 2023.

Jejich strhující a divoké koncerty na pomezí jižanského blues, roots rocku a americany s výraznými kytarovými riffy na elektrickou a slide kytaru si získávají po celém světě i u nás stále více fanoušků a nadšených obdivovatelů. V Praze zahrají v rámci turné k právě vydanému novému albu Blood Harmony. Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji od 18. listopadu od 10.00 v síti Ticketmaster. Kapacita na sezení a stání před pódiem bude omezená, tak neváhejte!

Image-empty-state.png
Už za tři dny vystoupí v Praze fenomenální Ana Popovic!

13. listopadu 2022

Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka ANA Popovic zahraje už 16. listopadu v pražském Palác Akropolis. Letos Ana slaví 20 let „na turné”, kdy neúnavně koncertuje jak samostatně se svojí šestičlennou kapelou nebo společně s B.B. Kingem, Buddy Guyem, Jeffem Beckem, Joe Bonamassou a mnoha dalšími. Vydala celkem dvanáct alb a dvě DVD, Bruce Springsteen ji nazval „pekelnou kytaristkou”, byla nominována na sedm cen Blues Music Awards. Ana se objevila na obálkách časopisů Vintage Guitar a Guitar Player. Téměř všechna Anina alba se umístila na předních příčkách Billboard Blues Charts. U toho nemůžete chybět!

Image-empty-state.png
Nová píseň Tedeschi Trucks Band živě v legendárním pořadu Jimmyho Kimmela!

20. září 2022

V legendárním pořadu Jimmyho Kimmela představili Tedeschi Trucks Band živě píseň Soul Sweet Song z nového čtyřalba I Am the Moon. Vy se na něj můžete těšit už 27. října, kdy Tedeschi Trucks Band poprvé přijedou do ČR! 👉 https://tinyurl.com/ttb-poprve-v-cesku

Image-empty-state.png
Britská folková skupina River Roots se představí před koncertem Nahka 13.09.2022!

4. srpna 2022

Před Nahko se 13. září představí britská folková dvojice River Roots! Těšit se můžete na pozitivní akustický set, který podle kritiků překypuje pozitivní energií a vokální harmonií. Lístky na tenhle jedinečný koncert seženete na www.goout.cz

Image-empty-state.png
Spolurežisér filmu The Residents přiblížil podobu pražského koncertu skupiny

9. února 2023

Udělat rozhovor s anonymní kapelou tak docela dobře nejde... Ale přesto se nám podařilo pro Novinky.cz domluvit povídání s Homerem Flynnem, mluvčím kultovních The Residents a spolurežisérem filmu Triple Trouble, který budeme promítat před jejich koncertem 16. února v Divadlo Archa. Poslední vstupenky na koncert a film k dispozici na www.goout.cz

Image-empty-state.png
Bluesový král Buddy Guy, držitel osmi Grammy, vystoupí v rámci rozlučkového turné 16. července v Praze!

6. prosince 2022

Buddy Guy, legendární šestaosmdesátiletý bluesový kytarista, zpěvák a jeden z nejvlivnějších hudebníků historie, vystoupí v rámci rozlučkového turné nazvaného Damn Right Farewell 16. července v pražském Kongresovém centru. Na koncertě zahraje nejznámější skladby jak z celé své bohaté kariéry, tak i z nové desky The Blues Don’t Lie, která vyšla letos v září a je opět nominována na Grammy.
Nenechte si ujít dost možná poslední vystoupení této legendy, držitele osmi cen Grammy, ceny Grammy za celoživotní přínos z roku 2015, celkem třiceti osmi cen Blues Music Awards (více než kdokoliv jiný) a člena rock’n’rollové síně slávy. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal od 9. prosince od 10.00.
Před Buddym Guyem, který na současných pódiích vystupuje stále ve skvělé formě a s obvyklou dávkou showmanství, se jako předskokan představí jeho dlouholetý spolupracovník, skladatel a producent Tom Hambridge.

Image-empty-state.png
Jediný český koncert Waltera Trouta proběhne v Praze 30. května

25. listopadu 2022

Legendární americký skladatel, kytarista a zpěvák Walter Trout vystoupí 30. května 2023 v Paláci Akropolis! Koncert je na přání interpreta přesunut z původního data 29. 5. 2023 v Lucerna Music Baru. Koncert v Uherském Brodě, který se měl konat 27. 5., je zrušen. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vstupenky zakoupené na uherskobrodský koncert budou platit na pražský koncert.

Image-empty-state.png
ANA Popovic už zítra v Palác Akropolis! Kupte si vstupenky na středeční koncert skvělé bluesmanky!

15. listopadu 2022

Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka Ana Popovic vedle vystoupení na šumperském festivalu Blues Alive zahraje také 16. listopadu v pražském Paláci Akropolis.

Image-empty-state.png
Už jen 3 dny do Tedeschi Trucks Band!! 27. října, Forum Karlín!

24. října 2022

Jen 3 dny zbývají do historicky prvního koncertu fenomenálních Tedeschi Trucks Band! Odehraje se už 27. října ve Forum Karlín a ❗️ pozor, kapela pro vás chystá skoro tříhodinový set plný fantastické muziky. Tak doražte 👉 https://tinyurl.com/ttb-poprve-v-cesku

Image-empty-state.png
Již dnes! Nahko a River Roots v Lucerna Music Baru!

13. září 2022

Už dnes večer v Lucerna Music Bar vystoupí Nahko spolu s River Roots! Vstupenky ještě máme 👉 https://tinyurl.com/nahko-v-praze

A jak to proběhne? 👇
20:00 doors
21:00 River Roots
21:50 Nahko

Sledujte nás na sociálních sítích!

bottom of page