Aktuality

Image-empty-state.png
Koncert a film k 50. výročí The Residents už 16. února 2023! Neváhejte!

25. listopadu 2022

Kultovní, legendární, avantgardní, undergroundová, alternativní... Všechny tyto přízviska naplní málokterá kapela tak přesně, jako The Residents. 16. února 2023 v Divadlo Archa oslaví jedinečným koncertem 50 let na scéně, kterou doslova změnili. Od 18:00 navíc před koncertem promítneme nový film The Residents s názvem Triple Trouble! Vstupenka platí jak na koncert, tak na film. Neváhejte!

Image-empty-state.png
Právě oznámeno: Americká kapela Larkin Poe, neboli sestry Rebecca a Megan Lovellovy se vrací do ČR! Forum Karlín, 31.10.2023

16. listopadu 2022

Americká kapela Larkin Poe, neboli sestry Rebecca a Megan Lovellovy se vrací do ČR! Po vyprodaných koncertech v Paláci Akropolis a Lucerna Music Baru se na ně tentokrát můžete těšit ve velkorysém prostoru Fora Karlín, a to 31. října 2023.

Jejich strhující a divoké koncerty na pomezí jižanského blues, roots rocku a americany s výraznými kytarovými riffy na elektrickou a slide kytaru si získávají po celém světě i u nás stále více fanoušků a nadšených obdivovatelů. V Praze zahrají v rámci turné k právě vydanému novému albu Blood Harmony. Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji od 18. listopadu od 10.00 v síti Ticketmaster. Kapacita na sezení a stání před pódiem bude omezená, tak neváhejte!

Image-empty-state.png
Už za tři dny vystoupí v Praze fenomenální Ana Popovic!

13. listopadu 2022

Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka ANA Popovic zahraje už 16. listopadu v pražském Palác Akropolis. Letos Ana slaví 20 let „na turné”, kdy neúnavně koncertuje jak samostatně se svojí šestičlennou kapelou nebo společně s B.B. Kingem, Buddy Guyem, Jeffem Beckem, Joe Bonamassou a mnoha dalšími. Vydala celkem dvanáct alb a dvě DVD, Bruce Springsteen ji nazval „pekelnou kytaristkou”, byla nominována na sedm cen Blues Music Awards. Ana se objevila na obálkách časopisů Vintage Guitar a Guitar Player. Téměř všechna Anina alba se umístila na předních příčkách Billboard Blues Charts. U toho nemůžete chybět!

Image-empty-state.png
Nová píseň Tedeschi Trucks Band živě v legendárním pořadu Jimmyho Kimmela!

20. září 2022

V legendárním pořadu Jimmyho Kimmela představili Tedeschi Trucks Band živě píseň Soul Sweet Song z nového čtyřalba I Am the Moon. Vy se na něj můžete těšit už 27. října, kdy Tedeschi Trucks Band poprvé přijedou do ČR! 👉 https://tinyurl.com/ttb-poprve-v-cesku

Image-empty-state.png
Britská folková skupina River Roots se představí před koncertem Nahka 13.09.2022!

4. srpna 2022

Před Nahko se 13. září představí britská folková dvojice River Roots! Těšit se můžete na pozitivní akustický set, který podle kritiků překypuje pozitivní energií a vokální harmonií. Lístky na tenhle jedinečný koncert seženete na www.goout.cz

Image-empty-state.png
Je to tady, dnes večer v pražském O2 universum vystoupí Jeff Beck & Johnny Depp, pár posledních vstupenek ještě je!!

11. července 2022

Je to konečně tady! Dnes večer v pražském O2 universum vystoupí Jeff Beck & Johnny Depp! Nejprve ale celý program otevře vynikající Michal Pavlíček. Pokud chcete být u toho, pár vstupenek ještě máme 👉 https://tinyurl.com/jdu-na-becka-s-deppem
A jak to bude vypadat? 👇
19:00 Vstup do haly
20:00 Michal Pavlíček
21:00 Jeff Beck & Johnny Depp

Image-empty-state.png
Evropské turné Primus z logistických důvodů zrušeno.

27. června 2022

Z Ameriky bohužel dorazila smutná zpráva, evropské turné Primus bylo zrušeno. Veškeré finance vám budou samozřejmě vráceny.

Image-empty-state.png
Jediný český koncert Waltera Trouta proběhne v Praze 30. května

25. listopadu 2022

Legendární americký skladatel, kytarista a zpěvák Walter Trout vystoupí 30. května 2023 v Paláci Akropolis! Koncert je na přání interpreta přesunut z původního data 29. 5. 2023 v Lucerna Music Baru. Koncert v Uherském Brodě, který se měl konat 27. 5., je zrušen. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vstupenky zakoupené na uherskobrodský koncert budou platit na pražský koncert.

Image-empty-state.png
ANA Popovic už zítra v Palác Akropolis! Kupte si vstupenky na středeční koncert skvělé bluesmanky!

15. listopadu 2022

Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka Ana Popovic vedle vystoupení na šumperském festivalu Blues Alive zahraje také 16. listopadu v pražském Paláci Akropolis.

Image-empty-state.png
Už jen 3 dny do Tedeschi Trucks Band!! 27. října, Forum Karlín!

24. října 2022

Jen 3 dny zbývají do historicky prvního koncertu fenomenálních Tedeschi Trucks Band! Odehraje se už 27. října ve Forum Karlín a ❗️ pozor, kapela pro vás chystá skoro tříhodinový set plný fantastické muziky. Tak doražte 👉 https://tinyurl.com/ttb-poprve-v-cesku

Image-empty-state.png
Již dnes! Nahko a River Roots v Lucerna Music Baru!

13. září 2022

Už dnes večer v Lucerna Music Bar vystoupí Nahko spolu s River Roots! Vstupenky ještě máme 👉 https://tinyurl.com/nahko-v-praze

A jak to proběhne? 👇
20:00 doors
21:00 River Roots
21:50 Nahko

Image-empty-state.png
Právě oznámeno! Ana Popović 16. listopadu v Praze!

21. července 2022

Bluesrocková kytaristka a zpěvačka Ana Popović oslaví 20 let na turné i koncertem 16. listopadu v Praze. Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka Ana Popović vedle vystoupení na šumperském festivalu Blues Alive zahraje také 16. listopadu v pražském Paláci Akropolis.

Image-empty-state.png
Jeff Beck Vás osobně zve na koncert již 11. července v O2 universu, spolu s ním vystoupí i Johnny Depp!

7. července 2022

Už toto pondělí 11. července uhrane Prahu legendární kytarista a osminásobný držitel ceny Grammy Jeff Beck. A aby toho nebylo málo, jako speciální host s ním vystoupí o nic méně slavný herec a skvělý muzikant Johnny Depp. Poslední šanci na vstupenky máte právě teď! 👉 https://tinyurl.com/jdu-na-becka-s-deppem

Image-empty-state.png
Nenechte si ujít skvělá místa na sezení na koncert Jeffa Becka s Johnnym Deppem!

20. června 2022

80 % vstupenek na koncert Jeff Beck & Johnny Depp je pryč! Pokud si nechcete nechat ujít tohle jedinečné spojení dvou ikon, tak neotálejte. Už 11. července v O2 universum 👉 https://tinyurl.com/jdu-na-becka-s-deppem

Image-empty-state.png
ZVA 12-28 BAND, 02.12.2022 v Zásekáváku!

25. listopadu 2022

Už 32 let hraje tahle svérázná slovenská kapela zcela svébytný a originální styl. Je to blues, R&B, soul, funky, latina, je to trochu folklór, je to humor a hlavně život. Je to prostě svojské. A vy se o tom můžete přesvědčit 2. prosince v pražském baru Zasekávák.
Vstupenky v síti GoOut a na místě:
https://tinyurl.com/zva-v-zaseku
http://www.zva12-28band.sk/sk/band/

Image-empty-state.png
Nalaďte se na brzký koncert ANA Popovic letním hitem, který nahrála s legendárním bluesmanem Keb' Mo'. A přijďte na koncert do pražského Paláce Akropolis už tuto středu, 16. listopadu! :-)

13. listopadu 2022

Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka ANA Popovic zahraje už 16. listopadu v pražském Palác Akropolis. Letos Ana slaví 20 let „na turné”, kdy neúnavně koncertuje jak samostatně se svojí šestičlennou kapelou nebo společně s B.B. Kingem, Buddy Guyem, Jeffem Beckem, Joe Bonamassou a mnoha dalšími. Vstupenky v síti GoOut!

Image-empty-state.png
Více než 80 % vstupenek na Tedeschi Trucks Band je pryč, neváhejte!

24. října 2022

‼️ Pozor, více než 80 % vstupenek na první český koncert Tedeschi Trucks Band je vyprodáno! Tak neváhejte a pořiďte si lístek na téměř tříhodinový koncert téhle skvělé bluesové party, která vystoupí v Praze už 27. října.

Image-empty-state.png
Americký písničkář Nahko a britští River Roots již zítra v Lucerna Music Baru!

12. září 2022

Inspirativní americký písničkář Nahko vystoupí v Lucerna Music Bar už v úterý 13. září! Společnost mu budou dělat britští River Roots a půjde o pozitiní energií nabitý večer!

Image-empty-state.png
Fenomenální koncert Jeffa Becka a Johnnyho Deppa!

17. července 2022

Fenomenální koncert Jeffa Becka a Johnnyho Deppa pro vás nafotil Jindřich Oplt. Tak si tu jedinečnou atmosféru připomeňte ještě jednou, více na Facebooku Liver Music!

Image-empty-state.png
5 dní do legendárního koncertu Jeffa Becka s jedinečným hostem Johnny Deppem!

6. července 2022

Už za pár dní v O2 universum vystoupí dva fešáci, ale především skvělí muzikanti a legendy svých oborů. Jedinečné spojení Jeff Beck & Johnny Depp už 11. července! Vstupenek už moc nezbývá!

Sledujte nás na sociálních sítích!