Historie

2019

Residents (US), Palác Akropolis, Praha (PIBN), 9.2.

Charlie Winston (UK), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 11.2.

Larkin Poe (US), Palác Akropolis, Praha (PIBN), 25.3.

Habib Koité (MALI), Palác Akropolis, Praha (PIBN), 4.4.

JCM feat. Ralph Salmins (UK), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 2.5.

BLUEFEST, Divadlo Archa, Praha, 16.7.

Keb´ Mo´ (US)

Support: Ripoff Raskolnikov (AUS)

G. Love (US), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 20.10.

Hundred Seventy Split (UK), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 29.10.

Beth Hart (US), Fórum Karlín, Praha (PIBN), 6.12.

Projekt BLUES ON THE ROAD

19.10.2019 JCM (uk) Ústí nad Labem - Národní dům

19.10.2019 Albert Castiglia (us) Ústí nad Labem - Národní dům

21.10.2019 G. Love (us) + Gerald Clark (jar) Brno - Kabinet múz

10.11.2019 The Chairmen Zlín

11.11.2019 The Chairmen Brno - ArtBar

13.11.2019 The Chairmen Brno - Zkušebna

14.11.2019 Watermelon Slim (us) Ústí nad Labem - Národní dům

16.11.2019 Watermelon Slim (us) Bystré v Orlických horách - Elada

2018

Faela! (SWE) + Tygroo (CZ), Rock Cafe, Praha (PIBN), 15.4.
Toronzo Cannon (US) + Jack Broadbent (UK), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 14.10.
BLUEFEST, Lucerna Velký sál, Praha, 8.11.

Buddy Guy (US)
Support: Luboš Andršt All Star Band (CZ)
Joe Louis Walker (US), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 12.11.
Beth Hart (US), Fórum Karlín, Praha (PIBN), 29.11.

Sean Chambers (US), Zasekávák, Praha (PIBN), 9.12.

Projekt BLUES ON THE ROAD

20.10.2018 Mungo Jerry (uk) Ústí nad Labem – Národní dům

20.10.2018 Popa Chuby (us) Ústí nad Labem – Národní dům

31.10.2018 Varttina (fin) Brno – Metro Music Bar

1.11.2018 Varttina (fin) Kolín – Městský spol. dům

2.11.2018 Varttina (fin) Veselí nad Lužnicí – KD

3.11.2018 James Harries (uk) Veselí nad Moravou - Kafé v Kině

4.11.2018 Varttina (fin) Hradec králové – Sál filharmonie

7.11.2018 James Harries (uk) Liberec - Experimentální studio

7.11.2018 The Van Allen Belt (us) Pardubice – RC Ponorka

8.11.2018 The Van Allen Belt (us) Olomouc- Submarine

9.11.2018 James Harries (uk) Děčín - Le Garege Noir

10.11.2018 James Harries (uk) Česká Lípa - U bílýho černocha

13.11.2018 Dirty Deep (fr) Muzeum, Volyně, CZ

14.11.2018 James Harries (uk) Prachatice – Galerie

14.11.2018 Dirty Deep (fr) Highway 61, České Budějovice, CZ

17.11.2018 North Mississippi Blues Project (us) Bystré – Elada

18.11.2018 Dirty Deep (fr) KZ, Valašské Meziříčí, CZ

19.11.2018 Dirty Deep (fr) Stará Pekárna, Brno, CZ

20.11.2018 Dirty Deep (fr) Na Věčnosti, Znojmo, CZ

21.11.2018 Dirty Deep (fr) Divadlo, Žatec, CZ

22.11.2018 James Harries (uk) Plzeň - U Zacha

23.11.2018 James Harries (uk) Turnov – KD

23.11.2018 Dirty Deep (fr) Stará Mydlárna, Mělník, CZ

24.11.2018 Dirty Deep (fr) Bio Blues fest, Černošice, CZ

29.11.2018 James Harries (uk) Kladno - Auto Da Fé

5.12.2018 James Harries (uk) Olomouc - Jazz Tibet Club

7.12.2018 James Harries (uk) Břeclav - Kafé Piksla

8.12.2018 James Harries (uk) Vysoké Mýto - M klub

8.12.2018 Sean Chambers (us) Uherské hradiště – Mír

10.12.2018 James Harries (uk) Valašské Meziříčí – KD

11.12.2018 James Harries (uk) Brno - Kabinet můz

12.12.2018 James Harries (uk) Hradec Králové – Náplavka

15.12.2018 James Harries (uk) Dvůr Králové – Muzeum

2017

Mississippi Heat (US) + Bobby and His Houdaphone (CZ), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 28.3.

Varttina (FIN) + BraAgas (CZ), Lucerna Music Bar, Praha (MVŽ), 25.5.

Japanese New Music festival (jap), Punctum-Krásovka, Praha (PIBN), 16.6.

Fanfara Transilvania (RUM), (a)void floating gallery, Praha (PIBN), 23.8.

BLUEFEST, Lucerna Music Bar, Praha, 22.10.
Kenny Neal (US)

Anthony Gomes (CAN)

Petra Börnerová Trio (CZ/SK)

Beth Hart (US), Fórum Karlín, Praha (PIBN), 6.11.

Jonny Lang (US) + Zane Carney (US), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 13.11.

2016

The Residents (USA), Palác Akropolis, Praha (PIBN), 5.2.
Charlie Winston (UK), Lucerna Music Bar, Praha (PIBN), 24.4.
The Legendary Pink Dots (NL), Café v lese, Praha (PIBN), 13.5.
La Gitana (IZR), Café v lese, Praha (PIBN), 15.9
BLUEFEST, Lucerna Music bar, Praha, 16.10.
Ripoff Raskolnikov (at)
Mr. Sipp (us)
Lil´Ed and The Blues Imperials (us)
Kama Kamila (IZR), (a)void floating gallery, Praha (MVŽ), 28.10.
Mr. Sterile Assembly (NZ) + Plastic People of The Universe, Vagon, Praha (PIBN), 20.11.

2015

Bob Log III (USA), Vinohradský pivovar, Praha (PIBN), 7.4.
Beth Hart (USA), LMB, Praha (PIBN), 23.4.
Reverd Peyton´s Big Damn band (USA), Palác Akropolis, Praha (PIBN), 16.5.
Fanfara Transilvania (RUM), (a)void floating gallery, Praha (PIBN), 16.8.
Selwyn Birchwood (USA) support: The Bladderstones (CZ), Vinohradský pivovar, Praha (PIBN), 30.9.
Bluefest – Coco Montoya (USA), Rusty Wright Band (USA), Bror Gunnar Jansson (ŠVE), 20.10.
Marcus Bonfanti (UK), Vinohradský pivovar, Praha (PIBN), 23.10.
Marta Topferová + Edmar Castaneda (COL), Písecká brána, Praha (MVŽ), 2.10.

2014

Eric Gales (USA), Support: Electric Lady (CZ) - LMB Praha (PIBN), 18.2.
Beth Hart (USA) LMB Praha (PIBN), 24.3.
Guitar Shorty (USA), Support: Petr Börnerová Duo (CZ, SK) LMB Praha (PIBN), 7.4.
BLUEFEST 2014 - Roomful of Blues (USA), Danny Bryant (USA), ZVA 12-28 (SK), Johannes Benz (CZ), Charlie Slavík REVUE (CZ), 26.10.
Popa Chubby (USA) LMB Praha (PIBN), 9.11.
Colosseum (UK) LMB Praha (PIBN), 19.11.
Mezinárodní víkend žen – Knarsetand (NL), The Spankers (CZ), ILLE (CZ) Podnik Praha, 29.11.

2013

Living Colour (USA) LMB Praha (PIBN), 18.3.
Mezinárodní víkend žen - Vartinna (FIN), Jitka Šuranská (CZ) Palác Akropolis Praha, 23.3.
Smokin´Joe Kubek (USA) LMB, Support: Slow fingers (CZ), Support: Gwyn Ashton (AUS), (PIBN), 6.5.
The Residents (USA) Palác Akropolis Praha, 11.5.
Ten Years After (UK) LMB (PIBN), 7.10.
The Holmes Brothers (USA) LMB, Support: Juwana Jenkins and Band (CZ, USA) (PIBN), 31.10.
Suede (UK) Lucerna, Velký sál Praha, Support: Teleman (UK) (PIBN), 16.11.

2012

Black Stone Raiders (USA - Jean-Paul Bourelly + Darryl Jones + Will Calhoun LMB Praha (PIBN), 9.2.
Joe Bonamassa (USA) Tipsport Arena Praha (PIBN), 28.2.
Kubo Ursiny a Provisorium (SK) LMB, 15.3.
Longital (SK) A Studio Rubín Praha (PIBN), 3.5.
U.K. (UK) LMB Praha (PIBN), 29.5.
Wolff & Tuba Vagon Praha (PIBN), 26.8.
Aldona (PL) A Studio Rubín Praha (PIBN), 15.10.
Mezinárodní víkend žen - Maria Kalaniemi a Timo Alakotila (FIN) Marta Topferová (CZ) Palác Akropolis Praha, 9.12

2011

T.M. Stevens (US) LMB Praha (PIBN), 17.3.
The Grande Mothers (US) Retro Music Hall Praha (PIBN), 31.3.
Bernard Allison Band (US) LMB Praha (PIBN), 5.4.
Václav Koubek - 33 let na scéně + hosté LMB Praha (PIBN), 9.5. 
Charlie Musselwhite (US) LMB Praha (PIBN), 9.6. 
JEFF BECK (UK) Tesla Arena Praha (PIBN), 23.6.
Mezinárodní víkend žen - Ana Popovic (US) + Martina Trchová Trio (CZ), LMB Praha 6.10. 
The Pretty Things (UK) Rock Cafe Praha (PIBN), 21.10. 
Yann Tiersen (FR) LMB Praha (PIBN), 3.11.
JOHNNY WINTER (US) LMB Praha (PIBN), 15.11.

2010

Rob Tognoni (AUS) Kuře v hodinkách music club Praha (PIBN), 15.+16.3. 
The Legendary Pink Dots (NL), Jazz Dock Praha (PIBN), 8.4. 
Justin Lavash (GB) Kuře v hodinkách music club Praha (PIBN), 14.4. 
YANN TIERSEN (FR) Divadlo Archa Praha (PIBN), 10.5. 
Matthew Deveraux (IRL) Kuře v hodinkách music club Praha (PIBN), 16.6. 
Strange Attractor (NL) Jazz Dock Praha, 10.7.
Joe Bonamassa (US) Velký sál Lucerny Praha (PIBN), 27.10.

The RESIDENTS (US) Divadlo Archa Praha (PIBN), 19.11.
Mezinárodní víkend žen - Monika Načeva & Justin Lavash (CZ/GB) Kuzmich Orchestra (CZ) Hvarna (RUS) Songs from Utopia (CH) Hrdza (SK) Kozma Orsi Quartet (H) Tonya Graves (CZ/US), LMB Praha, 28.11.

2009

BEATFEST TUPLÁK - Collegium Musicum (SK) + Michal Prokop & Framus Five + Blue Effect + Prúdy a Pavol Hammel + Fermata + Synkopy 61, Lucerna Praha, 24. 02.
Mysliveček Soloists & Jakub Novák, Petr Popelka program: A.Dvořák, G.Enesco, P.Popelka (Koncert komorní hudby) Kostel Sv. Šimona a Judy Praha, 10. 03.
Univers Zero (BE) Palác Akropolis Praha (PIBN), 20. 03. 
VINX (US) + Gwyn Ashton (AUS), Jazz Dock Praha (PIBN), 06. 07.
Project Object feat. Ike Willis, Ed Mann, Don Preston (us) (PIBN) LMB Praha, 08. 08.
Stevie Salas + Bernard Fowler IMF´S (US) Palác Akropolis Praha (PIBN), 24. 09. 
Strange Attractor (NL), Jazz Dock Praha (PIBN), 24. 09. 
Eric Sardinas Band (USA), LMB Praha (PIBN), 12. 10.
Danny Bryant´s Redeyeband (UK) Jazz Dock Praha (PIBN), 08. 11.
Mezinárodní víkend žen - Lanugo (ČR) + Zuby Nehty (ČR) + Katka Koščová (SK) + Inga Liljestrom (AUS) + Sheema Mukherjee Trio (GB) + Psio Crew (PL), Divadlo Archa Praha, 22.11.
LIVING COLOUR (US) Palác Akropolis Praha (PIBN), 25. 11. 
Debbie Davies (USA) Jazz Dock Praha (PIBN), 2.12.

2008

VINX (US) Palác Akropolis Praha (PIBN), 21. 01.
Duke Robillard (US) Retro Music Hall Praha Lady I (CZ) (PIBN), 02. 04. 
Eric Sardinas Band (US) Retro Music Hall Praha Stability (CZ) (PIBN), 04. 04. 
The Legendary Pink Dots (NL) Rock Café Praha, 27. 04. 
The Blind Boys of Alabama (US) Lucerna Praha (PIBN), 06. 05.
Johny Winter (US) + Staří psi (CZ) LMB Praha (PIBN), 14. 05.
BEATFEST - Collegium Musicum (SK) + Michal Prokop & Framus Five + Radim Hladík & Blue Effect + Luboš Pospíšil & 5P + Progres + Vladimír Mišík & ETC, Lucerna Praha, 09. 11.
Joe Bonamassa and his Band (US) Vagón Praha Stan the Man (CZ) (PIBN), 11. 12.
Mezinárodní víkend žen - Azucar Cubana, Žofka Kabelková, Monika Načeva + Michal Pavlíček , Gabriella Vermelho, Jana Šteflíčková, Spankers, Kateřina Svobodová, Youcoco, Kampec Doloros, Al-Yaman, LMB Praha, 14. 12.

2007

Vernon Reid and The Masque (US) (PIBN) Rock Café Praha, 24. 02.
Yann Tiersen (FR) Divadlo Archa Praha (PIBN), 19. 03. 
soutěž Česko hledá písničku Divadlo Gong Praha (pěvecká soutěž neprofesionálních autorů a interpretů zároveň), 24. 04. 
SUSANA BACA (Peru) + Jana Vébrová (CZ) LMB Praha (PIBN), 25. 07.
Don Presto Akashic Ensemble (US) Marián Varga (SK) LMB Praha (PIBN), 09. 08.
Elliot Sharp´s Terraplane (US) Vagon Praha (PIBN), 25. 09.
Ruchadze Band (CZ/NL) Zuzana Dumková (CZ) Yellow Sisters (CZ) Meet Factory Praha (PIBN), 26. 10.
James Harries (UK) Meet Factory Praha (křest alba) (PIBN), 27. 10. 
Les Hurlements D´leo (FR) + Cyril (CZ) Rock Café Praha (PIBN), 7. 11.
Barry McCabe (IRL) + Irish Dew (CZ) Vagon Praha (PIBN), 19. 11.
The Hogs (IRL) Václav Koubek (CZ) Vagon Praha (PIBN), 20. 11.

2006

Vernon Reid and The Masque (US) (PIBN) Palác Akropolis Praha, 19. 02. 
Walter Trout and The Radicals (US) + Steve Fister band (US)  + René Lacko band (US) Dům kultury Uherský Brod, 26. 04. 
Walter Trout and The Radicals (US) Steve Fister band (US) KD Barikádníků Praha (PIBN), 05. 05.
Uniterd czech music on the road  - MCH Band and Mikoláš Chadima (CZ) festival Už jsme doma (CZ) Cocotte Minute (CZ) Ukrajina, Bělorusko, Praha , 24. 06.  – 07. 07.
Festival Blues v lese VI - Canned Heat (US) - 123 minut (CZ) Střelecký ostrov Praha, 30. 07. 
John Lee Hooker, Jr. (US) LMB Praha (PIBN), 11. 10.
Phishbacher (US) Popo Café Petl Club Praha (PIBN), 16. 10.
MudCat (US) Popo Café Petl Club Praha (PIBN), 28. 10.
Imperial Crowns (US) Milo (CZ) Rock Café Praha (PIBN), 06. 11.
Doug McLeod (US) Popo Café Petl Club Praha (PIBN), 08. 11.
Twin Dragons (US/IT) + Votchi (CZ) Vagon Praha (PIBN), 26. 11.


Michal Prokop – 60. let Lucerna Praha (vystoupili: Framus Five a hosté: Jiří Suchý, Dan Bárta, Zdeněk Bína, Vladimír Mišík, Radim Hladík a další) (PIBN), 27. 11.

Living Colour (US) Retro Music Hall Praha Pavel a Vláďa Dirdovi (Guločar – CZ) (PIBN), 18. 12.
Mezinárodní víkend žen Divadlo Archa Praha Vystoupili: Jana Vébrová, Yellow Sisters, Rada Synergica, Zuzana Lapčíková, Sestry Steinovy, Tara Fuki, Yvone Sanches, Erzsi Kiss, N. O. D., Autopilote, 09. 12.

2005

Bernard Allison Group (US) + milo (CZ) LMB Praha (PIBN), 22. 02.
Once Upon A Time (AUS) + P. Shoenfeld (CZ, GB) Rock Café Praha (PIBN), 23. 02.
Padesátiny Václava Koubka feat. Hana Hegerová Radúza, Jiří Suchý, Traband ad) (PIBN) LMB Praha, 02. 03.
Vibe Music (US) LMB Praha (PIBN), 04. 03. 
Jungle Funk (US) + Cherry Hill (CZ) LMB Praha (PIBN), 15. 03.
SPIN DOCTORS (US) + November 2nd (CZ) Divadlo Archa Praha, 18. 03.
Albert Lee (UK), Vladimír Mišík + Jan Hrubý + Radim Hladík (ČR) (PIBN) LMB Praha, 24. 03.
Einstürzende Neubauten Lucerna Praha, 28. 03.
Mezinárodní víkend žen (vystoupili: November 2nd, Banana, Budoár Staré Damy, Asyl Akt, Erzsi Kiss (HU), URNA (Mongolsko) & Pavel Fajt, Sestry Steinovy, Lot Lorien (BUL), Dlhé Diely (SK), Yvonne Sanchez, Yellow Family a další) Vagon+Rock Café+Lucerna Praha, 02. – 03. 04.
Cesaria Evora (Kapverpy) + Věra Bílá a Kale (CZ) Lucerna Praha (Mezinárodní víkend žen), 04. 04.
Guy David Band (US) Baráčnická rychta Praha (PIBN), 07. 04.
Bo Diddley (US) LMB Praha (PIBN), 21. 04.
Ford Brothers Band (US) LMB Praha (PIBN), 14. 05.
OMEGA (HU) + Blue Effect (CZ) Lucerna Praha, 09. 06.
Oslavy 50. let rock´n´rollu hlavní hvězda: Little Richard Lucerna Praha , 13. 06.
Animals and Eric Burdon (US)  + Staří Psi (CZ) LMB Praha (PIBN), 12. 07.
Bill Wyman and Rhytm Kings (US) (PIBN) Divadlo Archa Praha, 29. 09. 

„Hudba 85“  - Hudba Praha, Precedens, Schodiště, Už jsme doma, Dybbuk, STP, Garage a další Divadlo Archa Praha, 01. 11.
Ten Yeas After (US) + Staří Psi (CZ) Dům kultury Uherský Brod, 11. 12.