top of page

Larkin Poe / US - 26. 5. 2022

Lucerna Music Bar | 26. 5. 2021. 21:00

SUPPORT: Ryan McMullan (UK)

Vstupenky koupíte zde: https://tinyurl.com/jdu-na-larkin-poe


Sesterská dvojice z Nashvillu Larkin Poe oznámila začátkem týdne termíny koncertů evropského turné v roce 2020. Na základě svého letošního úspěchu, kdy sestry Lovellovy ve své koncertní premiéře v České republice zahrály na pódiu beznadějně vyprodaného klubu Palác Akropolis a doslova uchvátily přítomné publikum, se nakonec do Prahy vrátí až v květnu 2022. Termín koncertu změněn z 4. 11. 2021 na 26. 5. 2022, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.


Svou koncertní premiéru v ČR si Larkin Poe odbyly 25. března 2019. Jejich koncert byl původně oznámen do menšího prostoru hudebního klubu Jazz Dock, ale vstupenky se vyprodaly během několika týdnů, a tak byl koncert přeložen do Paláce Akropolis. I tento sál byl vyprodán dlouho dopředu.Tentokrát Larkin Poe zavítají do pražského klubu Lucerna Music Bar. Vstupenky koupíte zde: https://tinyurl.com/jdu-na-larkin-poe


Americké sestry Rebecca a Megan Lovellovy se ve své tvorbě vracejí ke kořenům americké hudby, k žánrům jako blues, rock a folk. Tato dvojice z Atlanty vydala před časem kritikou velice ceněné album “Venom & Faith”, díky němuž se dostaly do centra pozornosti jako umělkyně, které dokáží vdechnout nový život hudebnímu dědictví svého dětství. Umělkyně, které svou tvorbou zobrazují to, jak by měly znít kořeny rocku.Potomkyně slavného amerického spisovatele Edgara Allena Poea vystupují jako Larkin Poe od roku 2010. Zlomovým rokem jejich kariéry byl rok 2014, kdy vydali své první studiové album a také poprvé koncertovali na legendárním festivalu v Glastonbury.Diskografie Larkin Poe:

  • Kin (2014)

  • Reskinned (2016)

  • Peach (2017)

  • Venom & Faith (2018)


Koncert pořádá agentura Liver Music v rámci série koncertů Prague International Bluenight.


Jako support se představí britský muzikant Ryan McMullan
Galerie kapely:Comments


bottom of page