Walter Trout / US - PŘESUNUTO NA 27. 5. A 29. 5. 2023

Aktualizováno: 12. 5.

27. 5. 2023 Uherský Brod, Dům Kultury

29. 5. 2023 Praha, Lucerna Music Bar

Vstupenky koupíte zde:

Praha https://tinyurl.com/trout-v-praze

Uherský Brod https://tinyurl.com/trout-v-uherskem-brodu

Prague International Blue Night no. 142 - Koncert je přesunutý z původních termínů na 27. 5. 2023 v Uherském Brodě a 29. 5. 2023 v Praze. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Walter Trout je považován za jednoho z nejlepších kytaristů všech dob. Po několika letech se opět vrací do České republiky. Na začátku května zahraje v Uherském Brodě a v Praze.


Walter Trout, ikonický blues – rockový kytarista, na sebe opět upoutal pozornost na začátku tohoto roku, kdy vydal nové albumSurvivor´s Blues.Během jeho úctyhodné kariéry je toto album již pětadvacáté. Album to je výjimečné, stejně jako je Walter Troutvýjimečným umělcem, přestože na něm nenajdete jedinou autorskou věc. Vydal ho jako poctu starší a temnější bluesové hudbě, jejíž cover verze se zase tak moc často nevydávají. I název tohoto titulu nese hlubší význam, a to vzhledem k Troutověživotním zkušenostem, kdy v roce 2015 dokázal zvítězit nad závažným onemocněnímza podpory svých fanoušků.

I jeho návrat byl impozantní. Hned rok poté, co mu byla úspěšně transplantována játra, získal dvě hudební ceny. Traub byl oceněn Blues Music Award za skladbu Gonna Live Again a za album BattleScars jako Rock Blues album roku.

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v předprodejní síti Goout:

Praha https://tinyurl.com/trout-v-praze

Uherský Brod https://tinyurl.com/trout-v-uherskem-brodu


Bluesový kytarista, zpěvák a skladatel Walter Troutzahájil svou kariéru koncem šedesátých let. Do všeobecného povědomí se dostal spoluprací s PercymMayfieldem, Johnem Lee Hookerem, jako člen skupiny John Mayall& The Bluesbreakers a následně již se svými vlastními kapelami.


V Praze se jako support představí maďarská kapela Woodstock Barbie, v Uherském Brodě česká partička November 2nd.

Více informací na:

www.waltertrout.com

www.livermusic.cz